VOORBEREIDING JEUGD BLAUWVOET OTEGEM

22/08/2020

  • U7 om 09u30  OTEGEM – SV INGELMUNSTER
  • U8 om 09u30 OTEGEM – ?
  • U9 om 10u45 OTEGEM – ZWEVEGEM SPORT
  • U11 om 9h Sparta Heestert – Otegem
  • U12 om 12u30 OTEGEM – SV ANZEGEM

23/08/2020

  • U8 om 9h Sparta Heestert – Otegem
  • U10 om 11h Sparta Heestert – Otegem

26/08/2020

  • U9 om 17h30 OTEGEM – SPARTA WORTEGEM

29/08/2020

  • U10 Tornooi Heule

30/08/2020

  • U11 om 10h30 FC Kuurne – Otegem
  • U12 Tornooi Heule

15/08/2020 : STARTDAG KV BLAUWVOET OTEGEM JEUGD

Locatie : Kunstgras Terrein 1 Blauwvoet Otegem

Datum : 15/08/2020

Uur :  13h30

  • 14h45 Verdeling Soccershirts Jeugd
  • 15h-16h15
    • Initiatietraining U6
    • ROTATIETRAINING met alle jeugdploegen U7 – U15
  • 16h30 Verdeling Clubkledij Jeugd
  • 16h30-…
    • Optreden Andy Summer
    • Diverse springkastelen
    • Vrij spelen op het voetbalterrein
    • Hamburgerkraam

11+13/04/2020 : PAASTORNOOI KV BLAUWVOET OTEGEM

Locatie : Terrein Blauwvoet Otegem

Datum : 11+13/04/2020

Uur :  9h30 – 17h

  • Zaterdag 11 april : U6 – U7 – U8 – U9
  • Maandag 13 april : U10 – U11 – U13 – U17

Extra :

  • Springkasteel
  • Hamburgers en braadworsten
  • Buitenbar bij goed weer

17/08/2019 : CLUBDAG KV BLAUWVOET OTEGEM

Locatie : Terrein 2 Blauwvoet Otegem

Datum : 17/08/2019

Uur :  13h30

  • 13h15 Verdeling Soccershirts Jeugd
  • 13h30-14h40 ROTATIETRAINING met alle jeugdploegen
  • 14h45 Verdeling Clubkledij Jeugd
  • 16h Oefenwedstrijd 1ste elftal
  • 18h Eetfestijn met ploegvoorstelling KV Blauwvoet Otegem

06/07/2019 : INFO/INSCHRIJVINGSDAGEN 2019-2020 JEUGD BLAUWVOET OTEGEM

Locatie : Kantine Blauwvoet Otegem

Datum : 06/07/2019

Uur : 10h-12h

  • 10h : Infomoment
    • Voorstelling Vernieuwd Jeugdbestuur
    • Voorstelling Visie Jeugdopleiding
    • Voorstelling Sociale Cel
    • Vraag en Antwoord
  • Na infomoment :
    • Mogelijkheid tot inschrijven
    • Passen trainingspakket
    • Mogelijkheid tot kennismaking trainer en teammanager van de verschillende ploegen

OOK OP 13/07/2019 van 10-12h Inschrijvingen en passen trainingspakket


BEKENDMAKING REEKSINDELING SEIZOEN 2019-2020 VANAF U13-U17

REEKS G13I (niv1/2)

K.W.S. CLUB LAUWE U13 – [00535]

R. DOTTIGNIES SP. U13 A – [01619]

K. REKKEM SPORT U13 – [02323]

K. BLAUWVOET OTEGEM U13 – [04148]

RACING CLUB LAUWE U13 – [04196]

K.S.V. KORTRIJK U13 – [04253]

K.F.C. LENDELEDE SPORT U13 – [04827]

W.S. BELLEGEM U13 A – [06114]

REEKS G17G (niv1/2)

RACING CLUB HARELBEKE U17 B – [01574]

K.S.K. GELUWE U17 B – [01815]

S.V. WEVELGEM CITY U17 B – [02997]

K. BLAUWVOET OTEGEM U17 – [04148]

RACING CLUB LAUWE U17 B – [04196]

K.W.S. DESSELGEM U17 B – [04948]

GROENE DUIVELS INGOOIGEM U17 – [08514]

V.K. WIKINGS KORTRIJK U17 – [09376]